Denna scarf är som ett litet konstverk med sitt handmålade mönster i dämpade toner av blått, rosa och rost. Den mjuka blandningen av ull och bomull känns härlig mot huden, och de korta fransarna i ändarna erbjuder en avslappnad stil. Svinga den elegant runt halsen, bär den över axlarna som en lätt sjal – eller låt den hänga löst för en avslappnad look med stil.
Modellen är 180 cm lång och är bär storlek M.
Denna scarf är som ett litet konstverk med sitt handmålade mönster i dämpade toner av blått, rosa och rost.
Den mjuka blandningen av ull och bomull känns härlig mot huden, och de korta fransarna i ändarna erbjuder en avslappnad stil.
Svinga den elegant runt halsen, bär den över axlarna som en lätt sjal – eller låt den hänga löst för en avslappnad look med stil.
60% ull, 40% bomull.
Ajaksa Scarf

NEW

NEW

NEW

NEW

NEW
Ajaksa Scarf
https://www.masai.se/scarfar/ajaksa-scarf/1011368-2002P-ONE.html 5715165908249
https://www.masai.se/scarfar/ajaksa-scarf/1011368-2002P-ONE.html
SEK
699.00
I lager
SEK 699,00
NEW
Färg: Navy Blazer
DETALJER
Denna scarf Ă€r som ett litet konstverk med sitt handmĂ„lade mönster i dĂ€mpade toner av blĂ„tt, rosa och rost. Den mjuka blandningen av ull och bomull kĂ€nns hĂ€rlig mot huden, och de korta fransarna i Ă€ndarna erbjuder en avslappnad stil. Svinga den elegant runt halsen, bĂ€r den över axlarna som en lĂ€tt sjal â eller lĂ„t den hĂ€nga löst för en avslappnad look med stil.
- Material: 60% ull, 40% bomull
- TvÀtt: HandtvÀtt
- Typ nr.: 1011368
Se alla detaljer
recensioner